3 PÕHJUST, MIKS VAHETADA LCD EKRAAN LED EKRAANI VASTU VÄLJA!

Mõni aeg tagasi olid LCD videoseinad ainukene viis kuidas suuri digiekraane moodustada, aga tehnoloogia arenguga on turule saabunud uus tegija, milleks on LED ekraan.

1. LED ekraan näeb visuaalselt parem välja!

Ekraane omavahel võrreldes näeb LCD videosein välja justkui üksteise otsa laotud hunnik televiisoreid, mis tekitavad vaatajas segadust, mistõttu sisu, mida üritatakse edastada läheb kaduma. LED ekraan on ühtlase pildiga ehk puuduvad LCD ekraanile iseloomulikud ääred, mis pildi eraldavad. Ühtlane pilt võrdub sellega, et vaataja suunab kogu oma tähelepanu ekraanilt vastuvaatavale sisule ja on sellele vastuvõtlikum.

2. LED ekraan on lihtsalt parem, peaaegu igas elemendis!

LED ekraani tehnoloogia kiire areng on tõstnud LED ekraani digitaalsete ekraanide seas selgeks turuliidriks. LED ekraan ületab LCD ekraani peaaegu igas elemendis.

Kuigi LCD ekraanid on oma tehnoloogiat edasi arendanud, paranenud on resolutsioon ja eredus, aga isegi uuremad ja õhemad ekraanid on sellegipoolest eraldatud mustade äärtega, mis pilti lõikavad ja pildi rikuvad.

LED ekraani areng on olnud kiire ja tänasel päeval on LED ekraan selge turuliider, kasvatades vahet teistega aasta-aastalt veelgi rohkem. Kiirem värskendussagedus, täpsemad värvid, suurenenud vaatenurk, kõrgem kontrastsus ja ereduse kontroll on vaid mõned põhjused, miks paljud LCD ekraanid LED ekraanide vastu välja vahetatakse.

LED ekraanide ehitus võimaldab kliendil ekraani suurust ja kuju muuta nii nagu parasjagu tuju on. Võimalus on paigaldada ekraane isegi kaares, mistõttu on võimalik LED ekraane paigaldada peaaegu kõikjale. Vastukaaluks toetab LCD ekraan ainult 16:9 formaati, mis teeb paigalduse väga limiteerituks.

3. LED ekraan on SOODSAM!

Kuigi LED ekraan on esmasel soetamisel kallim kui LCD ekraan, siis aja möödudes muutub LED ekraan sinu jaoks paremaks investeeringuks, sest ülalpidamiskulud on soodsamad ja LED ekraani eluiga on oluliselt pikem.

LED ekraani elueaks loetakse 100 000 tundi, mis võrreldes LCD ekraani 10 000- 30 000 tunniga on märgatavalt pikem aeg.

Peale selle, et LED ekraan näeb visuaalselt parem välja on teda lihtsam hooldada. LED ekraanid on eest ligipääsetavad ehk seinale paigaldatuna on võimalik moodulitele sellegipoolest lihtne ligi pääseda. Lihtne ligipääs tähendab omakorda, et kui peaks tekkima probleem, siis on võimalik see kiirelt ja lihtsalt kõrvaldada. Mida vähem aega on ekraan tööst maas, seda rohkem aega edastab ta sisu ehk teenib ettevõttele kasumit.

LED ekraani hind on aastatega palju langenud. Suured LED ekraanid olid varem liiga kallid, mis tegi neist eksklusiivse toote, mis oli laiemale üldsusele kättesaamatu. Tänasel päeval on väikese Pixel Pitchiga (alla 3mm) suured ekraanid ettevõtete jaoks üha soodsamad, mistõttu on LED ekraanid väga atraktiivsed müügivahendid.

Aeg vahetada LCD ekraan LED ekraani vastu!

Selge konkurentsi eelis, varasemast madalamad soetuskulud ja madalamad hoolduskulud. Pole paremat aega kui praegu, et asendada aegunud LCD ekraan LED ekraaniga. Võtke meiega ühendust, leiame Teile sobiva ekraani ja toome Teie ettevõttele rohkem kasumit.

Jaga postitust

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

LOE TEISI POSTITUSI