LED EKRAAN – SUUREPÄRANE PILDI KVALITEET, SÕLTUMATA RUUMI SUURUSEST

Kui Teil on ees ootamas suurüritus, kus soovite inimestele näidata pilte, videoid või näidata otseülekannet ja Te muretsete, et tingimused pole sobivad, et kasutada projektorit, siis meil on teile lahendus – LED ekraan!

Veel lähiminevikus kasutati LED ekraane vaid staadionitel, linnades reklaamtahvlitena või spordi- ja kultuuriüritustel. Tehnoloogia arengu abil on ekraanide piksli tihedus muutunud üha väiksemaks ja pildi resolutsioon on suurenenud ehk pildi kvaliteet on parem kui iial varem. Tänu sellele on muutunud LED ekraanide kasutamine väga populaarseks just siseruumides, kus ekraani ja vaataja kaugus oli varasemalt liiga väike.

Olenemata Teie korraldatava ürituse ruumi suurusest või formaadist, ere – kõrge resolutsiooniga LED ekraan lausa nõuab kliendi tähelepanu ja lisab üritusele teise dimensiooni. Tegemist võib olla nii konverentsi, seminari, toote tutvustamisega või ettevõtete vahelise Skype ärikõnega. LED ekraan sobib kõikjale.

Miks eelistada LED ekraani projektorile?

Projektorit kasutades võitlevad ürituse korraldajad tihti probleemidega nagu otsene päikesevalgus, ere lavavalgustus, laiad aknad või klaasseinad, mille tõttu projektori pilt tuhmub, muutes selle pildi peaaegu nähtamatuks. LED ekraani kasutamisel ei pea selle pärast muretsema! LED ekraani suurimaks eeliseks on eredus, mis muudab pildi alati nähtavaks. Ekraani võib püsti panna nii suurte akendega kontserdisaalis, moeetendusel või hästivalgustatud laval – pildi kvaliteet on alati suurepärane!

Pildi kvaliteet pole ainukene asi, miks ürituse korraldaja peaks LED ekraani konkureerivatele lahendustele eelistama. Ekraani paigaldamiseks ja eemaldamiseks kulub oluliselt vähem aega kui näiteks projektori ja selle seina, millele pilt kuvatakse puhul. Aega kokku hoides on võimalik säästa nii närve kui ka ruumi rendikulusid. LED ekraani saab paigaldada nii maapinnale kui riputada lakke. Ekraani eemaldades ei jää ruumile mitte ühtegi jälge, lahkume ürituselt nagu poleks meid seal olnudki.

Projektorite kasutamisel on lisaks varemnimetatutele veel teatud piirangud – nimelt peab väga täpselt läbi mõtlema, kuidas seda paigaldada. Eriti keeruliseks muutub olukord siis, kui soovitakse kuvada suuremat pilti, mille puhul peab projektori ja ekraani vahel olema üsna suur distants. Kõik, mis jääb nende vahele, olgu selleks disainelemendid, lambid jms rikuvad pildi. LED ekraani puhul ei pea selliste probleemide pärast muretsema.

LED ekraan on ainukene videoekraan, millel puuduvad nähtavad liitekohad, mistõttu pole pilt ühelgi moel poolitatud ja rikutud.

Meie LED ekraan on kokku liidetud 64×64 cm suurustest moodulitest, mis on 8 cm laiad ja kaaluvad vaid 12 kg. Ekraani pikslitihedus on 6 mm ja vaatenurgaks, kus pilt püsib laitmatuna on 140 kraadi. Kõik see teeb sellest ideaalse kaaslase ka kõige nõudlikuma ürituse puhul.

LED ekraanid on tänapäevane lahendus digitaalse pildi edastamiseks. Ideaalne taust Teie konverentside, messide, tootetutvustuste või meelelahutusürituste tarbeks.

Võtke meiega ühendust ja aitame leida just Teie jaoks sobiv lahenduse, et lähenev üritus saaks probleemideta ja sujuvalt korraldatud!

Jaga postitust

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

LOE TEISI POSTITUSI